Kontakt

jak nas znaleźć

GODZINY PRACY

Biuro Obsługi Klienta zamówień hurtowych i detalicznych, czynne 7 dni w tygodniu.

pon–pt: 08:00–20:00
sob: 08:00–18:00
niedz: 10:00–18:00

Biuro Obsługi Klienta

telefon: 880 353 321
BETON-BEST Jastrzebia 143, 26-631

producent zbiorników z betonu

Dlaczego warto kupić nasz zbiornik

Nasze zbiorniki wykonane są z betonu klasy B-25, wibrowane, zbrojone stalą żebrowaną oraz zabezpieczone od zewnątrz masą asfaltowo-kauczukową.
Na szamba betonowe SEPTIC udzielamy 5 lat GARANCI!

nasza oferta

Szamba betonowe jednokomorowe w naszej ofercie to zbiorniki o pojemności od 4 m³ do 12 m³. Udzielamy 6 LAT GWARANCJI na zbiornik.
Szamba betonowe dwukomorowe w naszej ofercie to zbiorniki o pojemności od 7 m³ do 12 m³. Zapewniamy tani transport i darmowy montaż.
Stosowane w przypadku systemów kanalizacyjnych dużych obiektów. Wycena indywidualna. Prosimy o kontakt telefoniczny.
Płyty przejazdowe zabezpieczające szamba, kominki betonowe oraz dekle czyli włazy żeliwne, wszystkie spełniają wysokie normy sanitarne.
Posiadamy wszystkie dokumenty związane z szambem potrzebne do odbioru budynku, oraz wymagane do produkcji i sprzedaży szamb.
Przy transporcie łączonym dostawa szamba możliwa jest od 24-48 godzin od momentu zamówienia, a przy indywidualnym już tego samego dnia.

warto wiedzieć

Dostawa zbiorników gwarantowana jest w ciągu 1-3 dni roboczych.
Przy zamówieniu nie pobieramy zaliczki, cała płatność odbywa się u kierowcy po osadzeniu zbiornika.

Głównie należy zagwarantować dojazd dla samochodu ciężarowego do wykopu gdzie osadzony będzie zbiornik. Wykop powinien mieć wymiary o 0,5 metra większe od wymiarów zbiornika betonowego.

Wymiary szamb podane są na naszej stronie internetowej.

Należy również zagwarantować dostęp do prądu w celu podłączenia wiertarko/mieszarki.

Zacznijmy od początku. Płatność za zbiornik odbywa się u kierowcy po przeprowadzeniu darmowego osadzania zbiornika. Kierowca wręcza Państwu również komplet dokumentów takich jak: aprobata ITB, Atest Higieniczny, Deklaracja Zgodności itp.. Wręcza również 6 letnią gwarancję producenta na zbiornik.