Jakość wyrobów

dlaczego my

Pracownicy SEPTIC są sercem firmy.
To prawdziwi eksperci i utalentowani ludzie, którzy kochają swoją pracę i robią to na najwyższym poziomie.

Wiemy, że aby dostarczać lepsze usługi naszym klientom, powinniśmy korzystać z najnowszych technologii. Z powodzeniem wdrażamy je w naszej pracy i integrujemy z tradycyjnymi. Zdobywamy nowe certyfikaty i nagrody.
Konrad Zawisza
inspektor nadzoru technicznego

Septic atuty

Jakość zbiorników

Zbiorniki przechodzą szereg testów obciążeniowo wytrzymałościowych co potwierdzają certyfikaty w postaci: Aprobaty ITB, Atestu Higienicznego, Certyfikatu PN-EN oraz Deklaracji Zgodności. Dokumenty zapewniają legalizację zbiornika.

Kompleksowa obsługa

Zapewniamy pomoc w doborze pojemności zbiornika odpowiedniego do Państwa gospodarstwa domowego, zapewniamy tani transport oraz darmowy montaż szamba dodajemy wszystkie niezbędne dokumenty zbiornika.

Szybkość realizacji

Od momentu zamówienia zbiornika do jego transportu montażu mija najczęściej od 2 do 3 dni roboczych. Pamiętaj dajemy 5 lat gwarancji!

obsługa klienta

Od ponad 30 lat konsekwentnie dążymy do realizacji celów firmy
do, których możemy zaliczyć zwiększanie nacisku na jakość produkcji co zaowocowało osiągnięciem pozycji lidera. Obsługa klienta na jak najwyższym poziomie jest dla nas tak samo ważna jak jakość naszych wyrobów.

Zawsze staramy się udzielić wyczerpującej odpowiedzi na temat doboru, montażu oraz zastosowania naszych produktów. Zadowolony klient to dla nas największa satysfakcja. Zachęcamy do kontaktu.
Katarzyna Nosel
kierownik działu obsługi

poszukujesz zbiornika?

warto wiedzieć

Dostawa zbiorników gwarantowana jest w ciągu 1-3 dni roboczych.
Przy zamówieniu nie pobieramy zaliczki, cała płatność odbywa się u kierowcy po osadzeniu zbiornika.

Głównie należy zagwarantować dojazd dla samochodu ciężarowego do wykopu gdzie osadzony będzie zbiornik. Wykop powinien mieć wymiary o 0,5 metra większe od wymiarów zbiornika betonowego.

Wymiary szamb podane są na naszej stronie internetowej.

Należy również zagwarantować dostęp do prądu w celu podłączenia wiertarko/mieszarki.

Zacznijmy od początku. Płatność za zbiornik odbywa się u kierowcy po przeprowadzeniu darmowego osadzania zbiornika. Kierowca wręcza Państwu również komplet dokumentów takich jak: aprobata ITB, Atest Higieniczny, Deklaracja Zgodności itp.. Wręcza również 6 letnią gwarancję producenta na zbiornik.